ההדרכות של אופנוען מאומן

עמוד השדרה של הדרכות אופנוען מאומן היא תכנית אומנות הרכיבה, ולב ליבה של התכנית היא שיטת "ה-DNA של הרכיבה" שפיתחנו, אשר מניחה את התשתית לעולם הרכיבה המתקדמת.

הדרכות מוסדיות

מיועד להטמעת תפיסת רכיבה נכונה של כלל רוכבי הארגון.

הדרכות ספורטיביות

פעילויות המתקיימות על מסלולים מאתגרים וסטריליים

הדרכות שטח

היציבות מפוקפקת, האחיזה אינה עקבית, אבל הרכיבה פורחת.

הדרכות כביש

שיטה נשענת על שלושה עקרונות בלבד: צפי, כיוון וקצב.

Road1.jpg
wheel long.png
advanced_sport(7).jpg
advanced_off(1).JPG

התפיסה המקצועית של אופנוען מאומן היא שאין תחליף לתחושה ממקור ראשון.  מכיוון שכך, רוב הזמן בתכנית ההדרכה שלנו מוקדש לרכיבה בפועל. לת'כלס על האופנוע.

 

הצוות המקצועי משתמש בזמן הרכיבה הזה, על מנת לייצר אצל הרוכב רכיבה נכונה ומודעת, המאפשרת לו להקליט כמה שיותר תחושות טובות מהאופנוע שלו, ולשחזר אותן כמה שיותר פעמים.

בעקבות ניסיון עשיר, בהדרכת עשרות אלפי רוכבים, מצאנו, והוכחנו את הנוסחה, המשלבת למידה ואימונים באופן הטוב ביותר.

הדרך אל חוויית הרכיבה האולטימטיבית מתחילה בשני מפגשים במגרש, אשר בונים את ההיכרות עם שיטת "ה-DNA של הרכיבה", ואת אופן השימוש בה, והיא ממשיכה בתוכנית האימונים, המלווה את הרוכב בתהליך ההטמעה.

תוכנית האימונים - ההמשכית לתכנית אומנות הרכיבה של אופנוען מאומן - היא שהופכת את הרכיבה הנכונה והמודעת לטבע שני. מדובר בסדרת מפגשי רכיבה בנושאים לפי בחירה, אשר אט אט, בתהליך מקצועי, מוקפד, ומהנה - הופכים את "ה-DNA של הרכיבה" למתנה שנשארת איתך כל החיים.

 

תוכניות במתכונת דומה קיימות גם בתחום השטח, בתחום אסטרטגיית הרכיבה בתנועה, בתחום הרכיבה התחרותית, ובתחום הנרחב של רכיבה מבצעית. בנוסף, קיימות גם תכניות הדרכה התפורות לדרישת הלקוח. תכניות אלה הן בעצם כרטיס הכניסה לעולם הרכיבה המקצועי והמתקדם שלנו. זה המאפשר לרוכב להתפתח באופן אישי, בקצב עצמי, עד לרמות הרכיבה הגבוהות ביותר.

wheel long.png
רוצים לשמוע עוד על הקורסים שלנו?