אופנוען מאומן מובילים לשינוי בתרבות הרכיבה, גם בארגון שלך.

שינוי בתרבות רכיבה הוא תהליך שמוביל להחזרת האחריות והבטיחות לידי הרוכב. בבסיסו של התהליך מתבצע שיפור משמעותי של מיומנות הרכיבה ושינוי מהותי במודעות הרוכב לסיכון שברכיבה על רכב דו-גלגלי. שינוי תודעתי זה מוביל לאימוץ אסטרטגיית רכיבה אקטיבית וחכמה. רוכב מיומן, ומודע יותר למגבלותיו, ולמגבלות כלי הרכב הדו-גלגלי, יהיה רוכב בטוח יותר. בונוס נוסף הנובע מתפעול נכון הוא ירידה לא מבוטלת בבלאי ובעלויות כגון צריכת דלק ותחזוקת שבר.

תוכנית ההדרכה המוצעת ללקוחותינו  המוסדיים, (ביניהם משטרת ישראל, כוחות הבטחון, ארגון הצלה, בזק, עיריות ועוד ) היא תוכנית מודולרית בעלת שלושה פרקים.

 

- הפרק הראשון הוא קורס רכיבה מעשי המתבצע במגרש סטירילי. קורס זה מתבצע בשיטת ה-DNA ונועד להבנה וחיזוק הקשר בין הרוכב למכונה. הוא כולל למידה ותרגול של טכניקות רכיבה, ומוביל לשיפור המיומנות והבטיחות באופן מיידי!

- הפרק השני הוא קורס אסטרטגיית רכיבה בתנועה. הקורס כולל הרצאה והדרכת רכיבה מעשית בכביש הציבורי, ומעניק לרוכב שיטות חשיבה ורכיבה, אשר מחזירות לידיו (של הרוכב) את השליטה בסיכון ובנעשה סביבו. מדובר בשיטה שהונחלה לאלפי רוכבים ומובילה לירידה מהותית בסיכון הרכיבה על רכב דו גלגלי (ניתן להזמין הרצאה בלבד).

-הפרק השלישי הוא אימון רכיבה מעשי במגרש סטרילי. האימון הוא חלק מהתפיסה הגורסת כי המפתח להישרדות טמון במיומנות הרוכב בתפעול המכונה. האימון הוא הדרך לשיפור המיומנויות אשר נרכשו בפרקים הראשונים ולשמירה על כשירות. מדובר בפעילות קצרה, המתקיימת בדרך כלל בשעות נוחות על מנת להקל על הגוף המתאמן את ההשתתפות בה.

 

תכנית הדרכה זו מציבה בעדיפות עליונה את התועלת לצד העלות. כל אחד משלושת הפרקים עומד בפני עצמו, אך ביצוע כל שלבי הדרכה לאורך זמן, הוא התהליך היעיל להטמעת תפיסת רכיבה ונכונה של כלל רוכבי הארגון.

 

בנוסף זמינות גם סדרות והדרכות מיוחדות ה״נתפרות״ עפ״י דרישות הלקוח וצרכיו.

ההדרכות שלנו

רוצים לשמוע עוד על הקורסים שלנו?

השירותים שלנו

- רכיבת אופנוע על כביש

- רכיבת אופנוע בשטח

- רכיבה מקצועית על קטנוע

- אימוני רכיבה על אופנוע

- רכיבה ספורטיבית על אופנוע

-  טיולי רכיבה על אופנוע בחו״ל

שעות פעילות

ראשון 10:00-18:00

שני 10:00-18:00

שלישי 10:00-18:00

רביעי 10:00-18:00

חמישי 10:00-18:00

  • Twitter - White Circle
  • יוטיוב של אופנוען מאומן
  • פייסבוק של אופנוען מאומן

צרו קשר

ג.פ. רכיבה מתקדמת בע"מ

סלמה 160 ת"א

טל. 077-3369000 

פקס 077-3369003 

אימייל: info@ofnoan.co.il

© כל הזכויות שמורות לגידי פרדר. האתר עוצב על ידי WixWow.com

לוגו של אופנוען מאומן
  • Black Facebook Icon
  • Black YouTube Icon
  • Black Instagram Icon