top of page

טיולי רכיבה בסרדיניה

השילוב הקולינרי עם הרכיבה המשוחררת, יוצר חווייה יוצאת דופן בהשוואה לכל טיול אחר באירופה!

7 ימי רכיבה

ארוחת בוקר וערב

סרדיניה היא פיסת אדמה שנדמה כי נעקרה מלב טוסקנה והתמקמה מערבית לחופי אטליה, במי הים התיכון. בניגוד לכבישי סרפנטינה המאפיינים את הרכיבה בהרים הגבוהים של אטליה ספרד וצרפת, כאן תמצאו כבישים מפותלים על גב וצלע ההר, עם שפע סוגים של קטעי רכיבה מרתקים ביום. איכות הכבישים מעולה והבונוס הכי גדול הוא תנועה דלילה מאוד של מכוניות בצירים ההרריים.

אחד הסודות השמורים של עולם הרכיבה, אי של שפיות.

הנחיתה היא בשדה התעופה של העיר אולביה, בחלק הצפון מזרחי של האי. מצטיידים באופנועים וכבר באותו יום יוצאים לטיול היכרות קצר יחסית. מסלול הרכיבה שלנו כולל סיבוב מקיף שנוגע בחופים כמעט בכל קצוות האי. התנועה הדלילה מאפשרת רכיבה רציפה וחלקה, כמעט בלי טרדות כמו עקיפת מכוניות או חיכוך עם תנועה נגדית.

הטיול הבא לסרדיניה

סתיו 2023

שישה ימי רכיבה | מלון 4 כוכבים | חצי פנסיון

החל מ-2395€*

מסלול הטיול

אולבייה ⭠ אלגרו

יום 1

נוחתים באולביה. כעבור שעתיים נתיישב לארוחת בוקר באי, לקראת תחילתו של מסלול רכיבה ראשון באי. הדרך שלנו חוצה את האי ממזרח למערב ולקראת ערב נגלוש לבילוי לילה על החוף המערבי של האי, לא הרחק מהעיירה אלגרו.

אלגרו ⭠ פארק ג'נרג'נטו

יום 2

מאלגרו נטפס חזרה למרכז האי, דרך כביש שהוכרז כאחד מעשרת הכבישים המהנים בעולם לרכיבת אופנועים. הדרכים ההרריות של סרדניה יובילו אותנו אל הפארק הלאומי ג'נרג'נטו שמציע כבישי רכיבה מושלמים להדרכה שלנו. בהובלת המקצוענים שלנו, הרוכבים זוכים ליומיים של חווית רכיבה עילאית!

פארק ג'נרג'נטו

יום 3

היום יוצאים למסלול מעגלי שחוזר למלון האקזוטי שלנו. בתפריט צירים הרריים מפותלים, עולים ויורדים כרכבת הרים בנוף הירוק המושלם. מפסגות קשוחות מסולעות צוללים מטה לערוצי נחלים זורמים וחזרה מעלה בתוך יערות עבותים. פוגשים את אגם גוסאנה וחוזרים לעוד ערב מפנק במלון.

פארק ג'נרג'נטו ⭠ וילהסימיוז

יום 4

חגיגת הכבישים ההרריים נמשכת. הדרך המתפתלת סלולה באספלט משובח, זוויות הכביש מושלמות, והנוף מהמם. לקינוח מצפה לרוכבים חוויית רכיבה יוצאת דופן בדרך המובילה לחופים הדרומיים של האי. הדרך מסתיימת ברכיבה לאורך חופי הים וחנייה בקרבת העיירה וילהסימיוז, לא הרחק מקלייארי, בירת האי.

וילהסימיוז​ ⭠ קלהגונונה

יום 5

המסלול מטפס חזרה צפונה לאורך הים, פונה חזרה למרכז האי כדי לטעום שוב הצירים ההרריים המופלאים של סרדניה, ומסתיים בחנייה על החוף המזרחי, בעיירה קלהגונונה. הדרך לעיירת החוף הציורית מתפתלת על רכס ההרים המשקיף מזרחה אל הים, ומספקת את אחת מחוויות הרכיבה החזקות ביותר של השבוע! לסיום היום המאומץ יושבים לארוחת ערב מעולה על קו המים.

קלהגונונה​ ⭠ אולבייה

יום 6

יום הרכיבה האחרון באי מפתיע במגוון הכבישים והרכיבה השוטפת והמגוונת. ירדנו מההרים הגבוהים והדרך מסתלסלת בין גבעות שופעות צמחיה ועצים. החגיגה נמשכת מרגע היציאה ועד להגעה חזרה לעיר אולבייה. חוגגים את הפרידה מהאי במסעדה משובחת בעיר העתיקה, ובערב עולים לטיסה חזרה הביתה.

יעדים נוספים

פלופונס

בנוף הררי ופראי, ולאורך החופים הקסומים, כל הטוב של האזור בשישה ימים

דולומיטים

מסלול רכיבה חוצה עמקים, עוקף אגמים צלולים, ומתפתל בין פארקים אקזוטיים.

פירנאים

שבעה ימי רכיבה בנופי הפרא של הרי הפירנאים.

צפון יוון

שבעה ימים של הרפתקה ים-תיכונית. לא להאמין שזה כל כך קרוב.

טוסקנה

המסלול שלנו בטוסקנה מכסה את הנופים הקסומים ביותר של החבל.

bottom of page