top of page

טיולי רכיבה בטוסקנה

המסלול שלנו בטוסקנה מכסה את הנופים הקסומים ביותר של החבל.

7 ימי רכיבה

ארוחת בוקר וערב

במרכז חבל הארץ הפורה והשופע כרמים וזיתים, נבלה שני לילות. זאת כדי לא להחמיץ את הכבישים הפסטורליים והחוויות הקולינריות שמציע הקיאנטי. הכמיהה לטיפוס כבישים הרריים מובילה אותנו עד לרכס הרי האפנינים, צפונית לפירנצה, אל שיא חוויית הרכיבה של הטיול.

חווית רכיבה בנופים הקסומים ביותר של החבל, מתובלת במיטב הקולינריה של האזור. תתכוננו להתאהב

אופי הרכיבה בטוסקנה קליל יותר מהמסלולים המטפסים להרים הגבוהים בצפון. שינויי הגובה לא גדולים אך עדיין מציעים ריגוש ברכיבה. תכנון מסלול עוקף ציבילזציה היא מלאכת אומנות בטוסקנה, ולצד החוויה הקולינרית הייחודית, חוויית הרכיבה חזקה לא פחות.

הטיול הבא לטוסקנה

אביב 2025

שבעה ימי רכיבה | מלון 4 כוכבים | חצי פנסיון

החל מ-3090€*

מסלול הטיול

רומא ⭠ אורבייטו (אומברייה)

יום 1

נפרדים מרומא מהר מאוד לטובת הכבישים הצדדיים שנוסעים מהעיר צפונה. עוברים בעיירות ציוריות ומחממים צמיגים לקראת הבאות. הדרך לא ארוכה ואת הלילה הראשון מבלים במקום קסום שצופה על העיירה אורבייטו.

⭠ מורלו

יום 2

ממשיכים צפונה בטוסקנה. על בסיס וייה קסייה, הדרך העתיקה לפירנצה, המסלול מטפס צפונה עד סמוך לעיירה מורלו. האיכות והסגנון הטוסקנים מתחילים להיראות בצידי הדרך. זאת עוברת על הרכס המשקיף על פרוג'ה, מבקרת בפיינצה, בירת הגבינות של טוסקנה, ונושקת למונטפולצ'אנו הידועה ביין המעולה שלה.

⭠ דינו

יום 3

ממשיכים צפונה בטוסקנה. על בסיס וייה קסייה, הדרך העתיקה לפירנצה, המסלול מטפס צפונה עד סמוך לעיירה מורלו. האיכות והסגנון הטוסקנים מתחילים להיראות בצידי הדרך. זאת עוברת על הרכס המשקיף על פרוג'ה, מבקרת בפיינצה, בירת הגבינות של טוסקנה, ונושקת למונטפולצ'אנו הידועה ביין המעולה שלה.

⭠ קיאנטי

יום 4

זהו יום הרכיבה המרתק ביותר, שכולל קטעי רכיבה מהממים. מתחילים בטיפוס לפאסו די רדיקוזה, עוברים בעיירה פירנזוואלה, נוגעים בגדרות מסלול המירוצים של מוג'לו ושוב מטפסים את הכביש המרתק לפאסו דל מורליונה. היום מסתיים בגלישה אל הקיאנטי, לאירוח מפנק ברוח המקום.

⭠ ​קיאנטי

יום 5

"קיאנטי קלאסיקו" כך נקרא מסלול היום הזה על מכשירי הניווט שלנו. ברדיוס של לא יותר מ-50-60 קילומטרים בלבד, נמצא ריכוז עשיר ביותר של וילות, יקבים, מסעדות ועיירות מסוגננות. הנוף צבוע בקשת צבעים עשירים ורעננים וכל עמק נסתר שנגלה לעיני הרוכבים סוחט קריאות השתאות. סגנון הרכיבה קליל זורם והכביש נראה כאילו צוייר במכחול בנוף השופע כרמים ועצי זית.

⭠ מארמה

יום 6

ביום השישי למסע ניפרד מטוסקנה הקלאסית ונרכב דרום מערבה, אל מארמה, החלק המערבי של טוסקנה, הגובל עם הים התיכון. המסלול מגוון ומהנה כרגיל, דרך כבישים שכוחי אל שמתפתלים בתוך צמחייה עבותה, או נעים על קו רכס בתצפית אל הים.

⭠ רומא

יום 7

עד היום האחרון לא מוותרים על תענוג הרכיבה.
הנוף פחות גבוה והררי, אך הכביש מתפתל בין הגבעות הנמוכות ומציע הנאת רכיבה משחררת לקראת סוף המסע. עוברים דרך האגמים שמצפון לרומא ובמרחק של כ-50 קילומטר מהעיר פוגשים את הכביש המהיר. לאחר הסיום ברומא, ועד הטיסה ארצה באותו ערב, נצא לסיבוב קצר ברחובות רומא כדי להיפרד אטליה בחיוך ובטן שמחה....

יעדים נוספים

אפנינים

7 ימים של חווייה לכל החושים עם מינימום קילומטראז׳ מבוזבז בכבישים מהירים.

פלופונס

בנוף הררי ופראי, ולאורך החופים הקסומים, כל הטוב של האזור בשישה ימים

דולומיטים

מסלול רכיבה חוצה עמקים, עוקף אגמים צלולים, ומתפתל בין פארקים אקזוטיים.

פירנאים

שבעה ימי רכיבה בנופי הפרא של הרי הפירנאים.

צפון יוון

שבעה ימים של הרפתקה ים-תיכונית. לא להאמין שזה כל כך קרוב.

bottom of page