top of page

טיולי רכיבה בפירנאים

שבעה ימי רכיבה בנופי הפרא של הרי הפירנאים.

8 ימי רכיבה

ארוחת בוקר וערב

הרי הפרינאים מאופיינים בשילוב נדיר של נופי פרא עשירים בצמחיה, עם אגמים צלולים ומצוקים אדירים ועוצרי נשימה. המסלול עובר בפארקים אקזוטיים ומעברי הרים נידחים, וגם בכבישים מפותלים בעלי איכות גבוהה ביותר. היציאה היא מברצלונה צפונה כדי להיצמד לפרינאים הספרדים, ואז מערבה כדי לכסות את הצד הספרדי. כאן פוגשים טבע חזק ופראי שמהווה ניגוד חריף לצד הצרפתי.

רכיבה בנופים מרהיבים וקטעי כביש עוצרי נשימה, טיול חוויה שאסור להחמיץ!

ביום הרביעי חוצה המסלול את הגבול צפונה לצרפת, כדי לחוות נוף בהשפעת אקלים אטלנטי. תוך כדי רכיבה בנופים מרהיבים וקטעי כביש עוצרי נשימה, חוזר המסלול לספרד. חוויית הרכיבה נמשכת גם ביום האחרון, עד כשעה לפני ההגעה לברצלונה. טיול חוויה שאסור להחמיץ!

הטיול הבא לפירנאים

03-09 יוני 2024

שמונה ימי רכיבה | מלון 4 כוכבים | חצי פנסיון

החל מ-2980€*

מסלול הטיול

ברצלונה ⭠ קרדונה

יום 1

יציאה מברצלונה בשעות הצהריים, ורכיבה צפונה דרך מנזר המונסראט לעיירה קרדונה. זהו יום היכרות עם התנועה בספרד. כעבור פחות מ-50 ק"מ מהנחיתה מקבלים טעימה ראשונה של הפיתולים המטפסים למונסראט וממשיכים ללינה בפאראדור.

⭠ קסטחון דה סוס

יום 2

יום רכיבה עמוס פיתולים ונופים ראשונים של הפרינאים הספרדים. ביום הזה פוגשים אגמים צלולים בלב ההרים, וטועמים את האספלט הספרדי במיטבו. חלק ניכר מהמסלול עובר בכביש 260N המפורסם.

⭠ איסאבה

יום 3

שיא ההרפתקה בצד הספרדי מתרחש ביום השלישי. המסלול עובר בדרכים צדדיות, חלקן נסתרות לחלוטין מהצירים הראשיים, עם נופי בראשית. לא כל הכבישים סלולים באיכות גבוהה, ופה ושם נדרשת מיומנות רכיבה בדרכים סלולות למחצה. אך אל דאגה, הצוות המקצועי מכיר את השטח ודואג להדרכה הנכונה.

⭠ גברנייה

יום 4

הנוף הספרדי הקשוח משנה פניו לירוק הפסטורלי של דרום צרפת. גם כאן לא מוותרים על גיחה לתוך פארקים אקזוטיים עתירי צמחיה כשברקע המצוקים הקשוחים של מעברי הרים מפורסמים כמו קול דה אוביסק, ומאוחר יותר הטורמלה.

⭠ ויילחה

יום 5

לאחר ביקור בפיסגת הגברנייה, ממשיכים מזרחה בצרפת, דרך אתר הסקי טורמלה המפורסם, עד מעבר גבול חזרה לספרד וסיום היום כ-20 ק"מ מהגבול. המסלול כולל קטעי רכיבה מרהיבים של מסלול הטור דה-פראנס ומסתיים בצד הספרדי שמקבל את פני הרוכבים עם אספלט משובח ומדוייק.

⭠ לה סיאו דה אורגל

יום 6

הדרך היפיפיה מתחילה בקטעים פתוחים זורמים וממשיכה לפיתולים משכרים עד ההגעה לאנדורה. באנדורה עוצרים להפוגה ארוכה ומשם דרומה לעיירה לה סיאו דה אורגל.

⭠ ברצלונה

יום 7

תחילת היום כביש פתוח וזורם, שמוביל את הרוכבים אל המנהרה שחוצה את פארק קדי ומשם מתחילה הצלילה דרומה לברצלונה. לסיום החוויה מתפתל המסלול על הגבעות שמצפון לברצלונה, והרוכבים נפרדים מהטיול תוך כדי חוויה מיסטית מתפתלת. עולים על הכביש המהיר סמוך לעיירה ויק (Vic) ומגיעים לברצלונה בשעות הצהריים המאוחרות.
לאחר החזרת האופנועים לסוכנות ההשכרה. הקבוצה משוחררת לבילוי ערב בברצלונה.

ברצלונה ⭠ תל אביב

יום 8

זמן לעוד קפה של בוקר בברצלונה עם ראש מלא בחוויות וזכרונות מהטיול. לקראת צהריים נפרדים מהעיר ונוסעים לשדה התעופה.

יעדים נוספים

אפנינים

7 ימים של חווייה לכל החושים עם מינימום קילומטראז׳ מבוזבז בכבישים מהירים.

פלופונס

בנוף הררי ופראי, ולאורך החופים הקסומים, כל הטוב של האזור בשישה ימים

דולומיטים

מסלול רכיבה חוצה עמקים, עוקף אגמים צלולים, ומתפתל בין פארקים אקזוטיים.

צפון יוון

שבעה ימים של הרפתקה ים-תיכונית. לא להאמין שזה כל כך קרוב.

טוסקנה

המסלול שלנו בטוסקנה מכסה את הנופים הקסומים ביותר של החבל.

bottom of page