אודות אופנוען מאומן

בראש אופנוען מאומן עומד גידי פרדר, ולצידו עומד צוות קבוע של 9 מדריכים מיומנים ומקצועיים. מדובר בצוות המנוסה ביותר בנמצא, שעבר הכשרה פנימית מקיפה בת שנתיים ומאז מדריך רוכבים על בסיס כמעט יומיומי.

אופנוען מאומן הוא מרכז הדרכה בבעלות פרטית העוסק בהדרכת רכיבה מעשית על אופנועים/קטנועים. ההדרכה מיועדת לבעלי רשיון ומטרתה להקנות לרוכב ידע ושליטה ברזי תורת הרכיבה.

 

המרכז החל את דרכו המקצועית בשנת 1998 תחת השם "המרכז הישאלי לרכיבה בטיחותית", ובשנת 2001 שינה את שמו ל-"אופנוען מאומן". במהלך תקופה זו הכשיר המרכז עשרות אלפי רוכבים, מתוכם כ-3000 רוכבי משטרת ישראל אשר עברו וממשיכים לעבור הכשרה ברכיבה מבצעית. 

 

בשנת 2003 התפשטה פעילות המרכז מעבר לגבולות המדינה. במסגרת פעילות זו הכשיר המרכז יחידות משטרה מיוחדות, רכובות על אופנועים, באפריקה ובמזרח אירופה. לקוחות מוסדיים נוספים של המרכז הם בוחני משרד הרישוי, משרד הביטחון, המשטרה הצבאית, ארגון זק"א, ארגון "הצלה", בזק, עיריות ועוד.

   

 כיום מתמחה המרכז בהדרכות על כל סוגי הרכב הדו-גלגלי וסגנונות הרכיבה: קטנועים, אופנועי כביש, אופנועי שטח, רכיבה מבצעית, רכיבה ספורטיבית תחרותית, וטיולי רכיבה מודרכים בחו״ל. 

בשורש ההדרכות כולן נמצאת שיטת ה-DNA הייחודית לאופנוען מאומן. מדובר בשיטת לימוד ואימון פשוטה, יסודית ומקיפה, המאפשרת התפתחות אישית של הרוכב לאורך כל פרקי ההדרכה שלנו.

טיפים ומדריכים לחיים טובים יותר על שני גלגלים

טיולי אופנוען מאומן באירופה.

נטו רכיבה.

תוכנית הדרכת הרכיבה המתקדמת והמובילה בישראל

רוצים לשמוע עוד על הקורסים שלנו?