טיולי רכיבה בפולופונס

המסע שלנו. מתחיל בפאתי אתונה ותוך פחות משעה אנו חוצים את תעלת קורינתוס שמפרידה בין יוון לאי.

6 ימי רכיבה

ארוחת בוקר וערב

מסלול הטיול

שישה ימי רכיבה | מלון 4 כוכבים | חצי פנסיון

החל מ-2595$*

15-20 ספטמבר 2022

שישה ימי רכיבה | מלון 4 כוכבים | חצי פנסיון

החל מ-2595$*

18-22 אפריל 2023

הטיול הבא לפלופונס

יעדים נוספים

דולומיטים

מסלול רכיבה חוצה עמקים, עוקף אגמים צלולים, ומתפתל בין פארקים אקזוטיים.

פירנאים

שבעה ימי רכיבה בנופי הפרא של הרי הפירנאים.

צפון יוון

בתוך נוף הררי ופראי, ולאורך החופים הקסומים, כל הטוב של האזור בחמישה ימים

טוסקנה

המסלול שלנו בטוסקנה מכסה את הנופים הקסומים ביותר של החבל.

סרדיניה

השילוב הקולינרי עם הרכיבה המשוחררת, יוצר חווייה יוצאת דופן בהשוואה לכל טיול אחר באירופה!

רפינה ⭠ קלבריטה

יום 1

בעיירה רפינה נפגוש את וסילי וסטברוס שיציידו אותנו באופנועים וצ׳יק צ׳ק, עוד לפני הצהרים נעלה על הכביש המהיר מערבה. נחצה את תעלת קורינתוס, עוד קצת כביש מהיר, ואנחנו מתחילים לטפס אל לב האזור ההררי של הפלופונז. הסיום בכביש המתפתל אל העיירה קלבריטה , יהווה את הספתח להרפתקת הרכיבה הצפויה בימים הקרובים.

קלבריטה ⭠ אליניקו

יום 2

ביום השני נצא למסלול רכיבה הררי שיתחיל בטיפוס להר הגבוה של קלבריטה. משם נמשיך דרומה בצירים הרריים ומפותלים עד לעיירה אליניקו.

אליניקו ⭠ מפרץ לימני

יום 3

את הבוקר נפתח במנה גדושה של צירים בנופי פרא הרריים. לקראת צהריים נחלוף על פני העיירה קאלמטה ממזרח ונתחבר אל קו המים עם הפנים דרומה. בשלב הזה אופי הרכיבה משתנה כשמראות הים והמפרצים הקסומים של יוון מלווים אותנו ממערב. סיום היום במפרץ לימני הקסום בחבל מאני, יכניס אותנו לאווירת חופי יוון.

מפרץ לימני ⭠ מונמבסיה

יום 4

נתחיל את היום בחצייה של רכס ההרים שמתנשא ממזרח לנו, אל מפרץ לאקוניקוס המרהיב. נחצה את הדלתא של המפרץ כדי לחצות עוד שרשרת הרים שתוביל אותנו חזרה אל חופי הים, הפעם בצד המזרחי של לשון היבשה הדרומית ביותר של האי.
בערב נבקר בעיירה מונמבסיה המיוחדת.

מונמבסיה ⭠ נפפליו

יום 5

היום הזה מוקדש כמעט כולו לרכיבה בצמוד לים.

הבוקר מתחיל עם מנה נאה של כבישים טכניים. הדרך מתפתלת בנוף הררי מהמם לא פחות מחוויית הרכיבה וההגעה אל קו החוף מהמצוק הגבוה עוצרת נשימה. הרכיבה צפונה לאורך הים מסתיימת בעיירה המפורסמת נפפליו, שברחובות הרובע העתיק שלה נבלה את הערב האחרון באי.

נפפליו ⭠ רפינה

יום 6

ביום האחרון עדיין נהנה מכבישים זורמים בחלקו המזרחי והפחות הררי של האי. אם הזמן יאפשר נעצור להתרשם מהאפידברוס - אמפיתיאטרון שהשתמר באופן יוצא מן הכלל. האוטוסטרדה מקורינתוס לאתונה, שנמתחת כמעט כל הדרך לאורך הים, תהווה סיום מושלם למסע שלנו.

פולופונס, או בשמו היווני פלופונסוס, הוא חלקת אדמה בשטח של כ-21,000 קמ״ר הממוקמת בדרום יוון. בחלקו המערבי והצפוני של חצי האי נמצאים גושי הרים בגובה ממוצע של 1,000 מטר כשהפסידה הגבוהה יוצר מגיעה ל-2,300 מטר.
המסע שלנו, מתחיל בפאתי אתונה ותוך פחות משעה אנו חוצים את תעלת קורינתוס שמפרידה בין יוון לאי.

המסע שלנו. מתחיל בפאתי אתונה ותוך פחות משעה אנו חוצים את תעלת קורינתוס שמפרידה בין יוון לאי.

המסלול שלנו מטפס תחילה ישירות אל מרכז האי וצפונה, אל רכסי ההרים הגבוהים ביותר באי. כבר ביום ראשון נפגוש כבישים הרריים אקזוטיים, מתפתלים בנוף פראי וקשוח. מכאן תמשיך הדרך דרומה ותיקח אותנו אל החופים הקסומים שבדרום מערב האי, תחילה בצירים הרריים ולבסוף, לאחר שנחלוף על פני העיר קאלאמטה, לאורך הים. החזרה צפונה תתבצע עם קשר עין כמעט מתמיד עם הים, לאורך החופים המערביים של מפרץ ארגוליס. בקצהו הצפוני של המפרץ, בעיירה נפפליו, תהיה חניית הלילה האחרונה שלנו.

שאלות? צרו קשר

© 2021 על ידי אופנוען מאומן. נוצר בגאווה עם Wix