טיולי רכיבה בפירנאים

8-15 ספטמבר 2020

לקבלת פרטים נוספים:

או התקשרו: 077-3369000

הרי הפרינאים מאופיינים בשילוב נדיר של נופי פרא עשירים בצמחיה, עם אגמים צלולים ומצוקים אדירים ועוצרי נשימה. המסלול עובר בפארקים אקזוטיים ומעברי הרים נידחים, וגם בכבישים מפותלים בעלי איכות גבוהה ביותר.

היציאה היא מברצלונה צפונה כדי להיצמד לפרינאים הספרדים, ואז מערבה כדי לכסות את הצד הספרדי. כאן פוגשים טבע חזק ופראי שמהווה ניגוד חריף לצד הצרפתי.

ביום הרביעי חוצה המסלול את הגבול צפונה לצרפת, כדי לחוות נוף בהשפעת אקלים אטלנטי. תוך כדי רכיבה בנופים מרהיבים וקטעי כביש עוצרי נשימה, חוזר המסלול לספרד. חוויית הרכיבה נמשכת גם ביום האחרון, עד כשעה לפני ההגעה לברצלונה. טיול חוויה שאסור להחמיץ!

החל מ-2845€ *

יום 1:

ברצלונה - קרדונה

יציאה מברצלונה בשעות הצהריים, ורכיבה צפונה דרך מנזר המונסראט לעיירה קרדונה.

 

זהו יום היכרות עם התנועה בספרד. כעבור פחות מ-50 ק"מ מהנחיתה מקבלים טעימה ראשונה של הפיתולים המטפסים למונסראט וממשיכים ללינה בפאראדור.

יום 2:

קרדונה - קסטחון דה סוס

יום רכיבה עמוס פיתולים ונופים ראשונים של הפרינאים הספרדים. ביום הזה פוגשים אגמים צלולים בלב ההרים, וטועמים את האספלט הספרדי במיטבו. חלק ניכר מהמסלול עובר בכביש 260N המפורסם.

יום 3:

קסטחון דה סוס - איסאבה

שיא ההרפתקה בצד הספרדי מתרחש ביום השלישי. המסלול עובר בדרכים צדדיות, חלקן נסתרות לחלוטין מהצירים הראשיים, עם נופי בראשית. לא כל הכבישים סלולים באיכות גבוהה, ופה ושם נדרשת מיומנות רכיבה בדרכים סלולות למחצה. אך אל דאגה, הצוות המקצועי מכיר את השטח ודואג להדרכה הנכונה.

יום 4:

איסאבה - גברנייה

הנוף הספרדי הקשוח משנה פניו לירוק הפסטורלי של דרום צרפת. גם כאן לא מוותרים על גיחה לתוך פארקים אקזוטיים עתירי צמחיה כשברקע המצוקים הקשוחים של מעברי הרים מפורסמים כמו קול דה אוביסק, ומאוחר יותר הטורמלה.

יום 5:

גברנייה - ויילחה

לאחר ביקור בפיסגת הגברנייה, ממשיכים מזרחה בצרפת, דרך אתר הסקי טורמלה המפורסם, עד מעבר גבול חזרה לספרד וסיום היום כ-20 ק"מ מהגבול. המסלול כולל קטעי רכיבה מרהיבים של מסלול הטור דה-פראנס ומסתיים בצד הספרדי שמקבל את פני הרוכבים עם אספלט משובח ומדוייק.

יום 6:

ויילחה - לה סיאו דה אורגל

הדרך היפיפיה מתחילה בקטעים פתוחים זורמים וממשיכה לפיתולים משכרים עד ההגעה לאנדורה. באנדורה עוצרים להפוגה ארוכה ומשם דרומה לעיירה לה סיאו דה אורגל.

יום 7:

לה סיאו דה אורגל - ברצלונה

תחילת היום כביש פתוח וזורם, שמוביל את הרוכבים אל המנהרה שחוצה את פארק קדי ומשם מתחילה הצלילה דרומה לברצלונה. לסיום החוויה מתפתל המסלול על הגבעות שמצפון לברצלונה, והרוכבים נפרדים מהטיול תוך כדי חוויה מיסטית מתפתלת. עולים על הכביש המהיר סמוך לעיירה ויק (Vic) ומגיעים לברצלונה בשעות הצהריים המאוחרות.

 

לאחר החזרת האופנועים לסוכנות ההשכרה. הקבוצה משוחררת לבילוי ערב בברצלונה.

יום 8:

ברצלונה - תל אביב

זמן לעוד קפה של בוקר בברצלונה עם ראש מלא בחוויות וזכרונות מהטיול. לקראת צהריים נפרדים מהעיר ונוסעים לשדה התעופה.

או

לפרטים נוספים והרשמה התקשרו 

טיולים נוספים

כבישים ישרים לא מייצרים רוכבים מיומנים.

השירותים שלנו

- רכיבת אופנוע על כביש

- רכיבת אופנוע בשטח

- רכיבה מקצועית על קטנוע

- אימוני רכיבה על אופנוע

- רכיבה ספורטיבית על אופנוע

-  טיולי רכיבה על אופנוע בחו״ל

שעות פעילות

ראשון 10:00-18:00

שני 10:00-18:00

שלישי 10:00-18:00

רביעי 10:00-18:00

חמישי 10:00-18:00

  • Twitter - White Circle
  • יוטיוב של אופנוען מאומן
  • פייסבוק של אופנוען מאומן

צרו קשר

ג.פ. רכיבה מתקדמת בע"מ

סלמה 160 ת"א

טל. 077-3369000 

פקס 077-3369003 

אימייל: info@ofnoan.co.il

© כל הזכויות שמורות לגידי פרדר. האתר עוצב על ידי WixWow.com

לוגו של אופנוען מאומן
  • Black Facebook Icon
  • Black YouTube Icon
  • Black Instagram Icon