מי אנחנו

שרון אברהם

כמה זמן על שניים?

כבר 25 שנה רק על אופנוע, לא כולל סיבובים בקטנה בתור ילד. ללא ספק רוצה להזדקן על אופנועים. מדריך רכיבה באופנוען מאומן משנת 2006. זה הבית, זאת המשפחה שנתנה, ועד היום נותנת לי מקום לגדול ולהתפתח, גם ברכיבה וגם בהדרכה.

למה אופנוע?

שטח זה המקום שלי. שם אני מרגיש הכי מחובר למכונה ולטבע ובעיקר לעצמי. זו הפינה השקטה שבה זה רק אני והמכונה. כלום לא חודר למחשבה ברגעים כאלה. רק הרכיבה, תכנון הקו, ותפעול חלק של האופנוע למקסימום מהירות ומינימום מאמץ.

מה בגאראז'?

את דרכי בעולם האופנועים התחלתי בשטח עם קוואסאקי KLR250. אח״כ עוד כל מיני כביש ושטח ודו״ש. אבל אף אחד מהם לא השפיע על הרכיבה שלי   כמו הונדה CR250. שנת 97, שילדת אלומיניום, ומנוע שיודע רק לפוצץ כוח דרך מצערת שעובדת באון-אוף. פול גז או פול ברקס. הוא עיצב אותי בשטח. ואז הוא מת.

האופנוע שליוה אותי במשך 11 השנים האחרונות היה ה-KTM 690SM. אופנוע מוטרף שלימד הכל; החלקות זנב, סטופי, ווילי וכל מה שאפשר לדמיין על אופנוע כזה. וממש לא מזמן גם הוא מת.

אולי זה אני ?

כביש אהוב?

אז הגיע ה- KTM 690SMשליווה אותי במשך 11 שנים, הוא היה אופנוע מוטרף שלימד הכל; החלקות זנב, סטופי, ווילי וכל מה שאפשר לדמיין על אופנוע כזה. גם הוא מת. יחי הימאהה T7.

שרון אברהם

שאלות? צרו קשר

© 2021 על ידי אופנוען מאומן. נוצר בגאווה עם Wix