מתחבא מול העיניים | שי נוה

עודכן: 13 באפר׳ 2020


אני לא רוכב עכשיו, אני שוטף כלים. נשבע לכם. אני דווקא אוהב לשטוף כלים, כי בתור רובוטריק אני נהנה מהטכניקה גם שם. אבל בחוץ חורף ולא בא לי על המים הקפואים האלה. ובשביל לסבן את כל הכלים האלה, אני צריך מים מידי פעם. עכשיו, אם אני פותח את הברז על זרם חללללללש, אבל על מים חמים, אני מצליח לתזמן את הגעת המים החמים עד שאני מסיים לסבן?


ג'יזס, דפקתי כאן פסקה שלמה בנושא תלוש לגמרי... אבל אתם עדיין כאן כי אתם יודעים שבטח יתחבר לכם כל העניין התלוש הזה לאופנועים בסופו של דבר. אז זהו, שלא רק.


אופנועכחול על גלגל אחד חוצה שדה ירוק עם כלניות בשביל חום, ברקע גבעות מסולעות ומבנים בקצה האופק
זרם חלש, גז חזק | צילם: בני דויטש

חברים, למקרה שטרם עליתם על זה לבד, יש 'אופנוען מאומן' בכל דבר שאתם עושים. גם בשטיפת כלים. אולי לא לרמת השריטה האישית שלי עם תזמון המים החמים, אבל כן יש כאן קטע של מבט, ידיים שעובדות במודעות מלאה, וגז. הגז הוא ההספק - מינימום מים למקסימום כלים. ויש תכנית ברורה באיזה סדר לסבן כדי שהשטיפה תקרה בסדר בו אתם רוצים לשים את הכלים על מתקן הייבוש.אדם מפעיל מחרטה בתנאים חשוכים ומוציא לשון לכיוון המצלמה
יש 'אופנוען מאומן' גם בהפעלת מחרטה

יש 'אופנוען מאומן' גם בהליכה על מדרכה; הראיה המרחבית על אופניים חשמליים וחבילות קקה על הקרקע, המוח משחק עם הגז והכיוון, והרגליים מקבלות פקודות ומבצעות בזמן שהאישונים מזהים את האלמנט הבא שדורש טיפול.

אפילו עם עגלה מפוצצת רהיטים באיקאה יש אופנוען מאומן; יש לה 4 גלגלים מסתובבים וחתיכת מסה, ואם לא תראה ותבין את גודל האוניה ויכולותיה, לא תצליח לשים אותה על הצד לאורך כל הפניה בין המעברים. ואחרי הבום, כל התצוגה של הכורסאות עם השם השוודי הבלתי אפשרי תיפול לך על הראש. חבל.


יש 'אופנוען מאומן' כמובן גם בנהיגה, וגם בסקי, ברכיבה על סוס, בטיסה, ובסקס... וגם בקיצוץ ירקות, בבניית רהיטים, בהכנת פסטה או בישול משובח של קפה בשטח. בכל פעילות שאתם עושים, מסובכת או פשוטה, יש את 'אופנוען מאומן':

יש תכנית, יש מבט, יש ידיים ורגליים מפוקדות בצורה מדוייקת, ויש גז. אם אין גז, אין קפה.אדם מחייך למצלמה ולוקח בכפית סוכר מכלי, עמוד תאורה ברקע
אם אין גז, אין קפה | צילם: בני דויטש

עכשיו רק נשאר לכם לתת לתורה הזו לחלחל לכל מיני תחומים אחרים בחיים שלכם שהם לא רכיבה על אופנוע. נסו את זה, למשל בפעם הבאה שאתם מתכופפים להוציא משהו ממקום לא נגיש במיוחד. שימו לב איך מבט מקדים וקצר על הפינה של השולחן וקצה השיש יהנדסו לכם את קו הגישה הכי נכון בלי לחטוף על הדרך.

אז תתרגלו את זה. כי מכה בראש מהשיש עדיפה על מכה בראש ממאזדה, והתרגול יכניס את השיטה למוח טוב טוב... לכל דבר.


מבחינתי, איך שלא תסובבו את זה, זו התרומה הגדולה ביותר של 'אופנוען מאומן' לחיים האישיים שלי.


אז יאללה, מבט כידון גז ועופו.


רוצה לגלות עוד על הקורסים שלנו?

לחץ לפרטים

אופנוע דו שימושי כחול חוצה דרך שדה של כלניות אדומות וסביונים צהובים, ברקע גבעות מסולעות ומבנים בקצה האופק
צילם: בני דויטש

894 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול