#טיפרכיבה | סוף חניה במחשבה תחילה

עודכן ב: ינו 5


חמישה דברים שכדאי לשים לב אליהם רגע לפני שאתם נועלים את האופנוע והולכים.1) תחנו בצל. ותמיד יש, אל תבואו לי עם סיפורים. הוא אולי שלוש-עשרה-ורבע מטר של הליכה מהמקום אליו אתם מתכננים להגיע, אבל זה טוב לרגליים שלכם וגם המושב שלכם יודה לכם כשתחזרו לאופנוע ולא ישרוף. אה, וגם לפלסטיקה על האופנוע יהיה יותר סבבה עם זה. נשבע לכם, הוא אמר לי.

2) ואם כבר חניה, תמיד להשאיר אופנוע בהילוך. תמיד. כח הכובד תמיד אורב בסביבה, אז פשוט תשכנעו אותו להפיל אופנוע של מישהו שמגיע לו...

3) אבל רגע, לפני שאתם מעמידים את האופנוע, תחשבו שנייה על איך תצאו משם. אם חניתם עם האף לתוך קצה של ירידה זה לא הכי חכם בעולם, אלא אם אתם על קטנוע 125. כל דבר גדול מזה ואתם כבר צריכים כוחות על בשביל לדחוף 200 קילו ברוורס בעלייה. סוף חניה במחשבה תחילה.

4) ואפרופו רוורס, אז ברוורס לתוך החניה עם מנוע כבוי. זה גם חוסך דלק וגזים וכאלה, גם יותר שקט וגם הרבה יותר קל וזריז לצאת אח״כ לדרך.

ובאותו עניין, בחייאת רבאק, אם אתם במקום הומה אדם, אל תניעו את האופנוע בזמן שאתם מתלבשים, שמים כפפות, מדליקים את הדיבורית ומפעילים את הגו-פרו. אתם תופסים מספיק תשומת לב מהסובבים אתכם, ובניגוד לשמועות, רעש המנוע לא יאריך לכם את הג׳ונסון.

5) ועוד דבר קטן, אל תישענו על הכידון. גם אם זה על אופנוע עומד בחניה (שהחניתם ברוורס עם מנוע כבוי כמובן). יש לנו בגוף זכרון שריר, אל תתנו לו להיזכר מה זה מרפקים נעולים ולחץ על הכידון. פשוט אל.


רוצה לגלות עוד על הקורסים שלנו?

לחץ לפרטים

1667 צפיות

השירותים שלנו

- רכיבת אופנוע על כביש

- רכיבת אופנוע בשטח

- רכיבה מקצועית על קטנוע

- אימוני רכיבה על אופנוע

- רכיבה ספורטיבית על אופנוע

-  טיולי רכיבה על אופנוע בחו״ל

שעות פעילות

ראשון 10:00-18:00

שני 10:00-18:00

שלישי 10:00-18:00

רביעי 10:00-18:00

חמישי 10:00-18:00

  • Twitter - White Circle
  • יוטיוב של אופנוען מאומן
  • פייסבוק של אופנוען מאומן

צרו קשר

ג.פ. רכיבה מתקדמת בע"מ

סלמה 160 ת"א

טל. 077-3369000 

פקס 077-3369003 

אימייל: info@ofnoan.co.il

© כל הזכויות שמורות לגידי פרדר. האתר עוצב על ידי WixWow.com

לוגו של אופנוען מאומן
  • Black Facebook Icon
  • Black YouTube Icon
  • Black Instagram Icon