טיולי רכיבה בסרדיניה

סתיו 2022

סרדיניה היא פיסת אדמה שנדמה כי נעקרה מלב טוסקנה והתמקמה מערבית לחופי אטליה, במי הים התיכון.

 

בניגוד לכבישי סרפנטינה המאפיינים את הרכיבה בהרים הגבוהים של אטליה ספרד וצרפת, כאן תמצאו כבישים מפותלים על גב וצלע ההר, עם שפע סוגים של קטעי רכיבה מרתקים ביום. איכות הכבישים מעולה והבונוס הכי גדול הוא תנועה דלילה מאוד של מכוניות בצירים ההרריים.

הנחיתה היא בשדה התעופה של העיר אולביה, בחלק הצפון מזרחי של האי. מצטיידים באופנועים וכבר באותו יום יוצאים לטיול היכרות קצר יחסית. מסלול הרכיבה שלנו כולל סיבוב מקיף שנוגע בחופים כמעט בכל קצוות האי. התנועה הדלילה מאפשרת רכיבה רציפה וחלקה, כמעט בלי טרדות כמו עקיפת מכוניות או חיכוך עם תנועה נגדית.

 

מלבד כבישים מאתגרים ונופים עוצרי נשימה, מצטיינת סרדיניה במטעמי המטבח האיטלקי בכלל ובמאכלי ים בפרט. השילוב הקולינרי עם הרכיבה המשוחררת, יוצר חווייה יוצאת דופן בהשוואה לכל טיול אחר באירופה!

החל מ-2395€ *

או

לפרטים נוספים והרשמה התקשרו 

כביש מפותל לאורך חופי סרדיניה

יום 1:

אולבייה - אלגרו

נוחתים באולביה. כעבור שעתיים נתיישב לארוחת בוקר באי, לקראת תחילתו של מסלול רכיבה ראשון באי. הדרך שלנו חוצה את האי ממזרח למערב ולקראת ערב נגלוש לבילוי לילה על החוף המערבי של האי, לא הרחק מהעיירה אלגרו.

יום 2:

אלגרו - פארק ג'נרג'נטו

מאלגרו נטפס חזרה למרכז האי, דרך כביש שהוכרז כאחד מעשרת הכבישים המהנים בעולם לרכיבת אופנועים. הדרכים ההרריות של סרדניה יובילו אותנו אל הפארק הלאומי ג'נרג'נטו שמציע כבישי רכיבה מושלמים להדרכה שלנו. בהובלת המקצוענים שלנו, הרוכבים זוכים ליומיים של חווית רכיבה עילאית!

פארק סלעים ירוק ואופנוע אדום
מבט מאופנע קדימה על כביש ושמיים כחולים

יום 3:

פארק ג'נרג'נטו

היום יוצאים למסלול מעגלי שחוזר למלון האקזוטי שלנו. בתפריט צירים הרריים מפותלים, עולים ויורדים כרכבת הרים בנוף הירוק המושלם. מפסגות קשוחות מסולעות צוללים מטה לערוצי נחלים זורמים וחזרה מעלה בתוך יערות עבותים. פוגשים את אגם גוסאנה וחוזרים לעוד ערב מפנק במלון.

יום 4:

פארק ג'נרג'נטו - וילהסימיוז

חגיגת הכבישים ההרריים נמשכת. הדרך המתפתלת סלולה באספלט משובח, זוויות הכביש מושלמות, והנוף מהמם. לקינוח מצפה לרוכבים חוויית רכיבה יוצאת דופן בדרך המובילה לחופים הדרומיים של האי. הדרך מסתיימת ברכיבה לאורך חופי הים וחנייה בקרבת העיירה וילהסימיוז, לא הרחק מקלייארי, בירת האי.

אופנוען נהנה ברכיבה בכביש מתפתל
motorcycles, bmw, sardinia

יום 5:

וילהסימיוז - קלהגונונה

המסלול מטפס חזרה צפונה לאורך הים, פונה חזרה למרכז האי כדי לטעום שוב הצירים ההרריים המופלאים של סרדניה, ומסתיים בחנייה על החוף המזרחי, בעיירה קלהגונונה. הדרך לעיירת החוף הציורית מתפתלת על רכס ההרים המשקיף מזרחה אל הים, ומספקת את אחת מחוויות הרכיבה החזקות ביותר של השבוע! לסיום היום המאומץ יושבים לארוחת ערב מעולה על קו המים.

יום 6:

קלהגונונה - אולבייה

יום הרכיבה האחרון באי מפתיע במגוון הכבישים והרכיבה השוטפת והמגוונת. ירדנו מההרים הגבוהים והדרך מסתלסלת בין גבעות שופעות צמחיה ועצים. החגיגה נמשכת מרגע היציאה ועד להגעה חזרה לעיר אולבייה. חוגגים את הפרידה מהאי במסעדה משובחת בעיר העתיקה, ובערב עולים לטיסה חזרה הביתה.

sea, boat, sunset, sardinia

או

לפרטים נוספים והרשמה התקשרו 

שחרר את הידיים ונשום עמוק... גם כשאתה רוכב הכי חזק, אתה צריך להרגיש כאילו אתה הרוכב על גלי הא.ק.ג. של היפיפייה הנרדמת