טיולי רכיבה בדולמיטים

07-13 יוני 2022

לקבלת פרטים נוספים:

Thanks! Message sent.

או התקשרו: 077-3369000

גולת הכותרת של טיול הדולומיטים היא שרשרת מעברי ההרים שבין העירה קאנאזיי לעיירה קורטינה די אמפצו, בצפון מזרח אטליה. ברדיוס של לא יותר מ-50 ק"מ לכל כיוון, מכסה המסלול כ-12 מעברי הרים. במהלך יום רכיבה אחד מטפסים מספר פעמים מגובה 1.500 מטרים ל-2,000 פלוס ובחזרה, בכבישים מפותלים, סלולים לתפארת, שמציעים חוויית רכיבה אולטימטיבית.

אולם פסגות הדולומיטים הם רק הדובדבן שבקצפת. גם בדרך הלוך מבסיס היציאה במילנו, וגם בחזור, הכנו לכם מסלול רכיבה מרתק, חוצה עמקים מוריקים, עוקף אגמים צלולים, ומתפתל בין פארקים אקזוטיים.

החל מ-2695€ *

יום 1:

מילנו - פונטה די לניו

לאחר התארגנות זריזה על האופנועים, רוכבים מזרחה מהעיר, ואז צפונה, לאורך אגם ד'איזאו, עד החניה בסמוך לפאסו דל טונלה.

המסלול ביום הראשון פשוט וקל לרכיבה ומהווה הכנה טובה לרוכבים לקראת הימים הבאים עמוסי הפיתולים.

אגם כחול, עצים, הרי הדולומיטים
כביש מפותל, וילה על הר, עמק ירוק

יום 2:

פונטה די לניו - קאנאזיי

ביום השני ממשיכים לטפס צפונה ומזרחה לכיוון העיירה קאנאזיי, השוכנת בלב הרי הדולומיטים. בדרך יורדים במורד התלול של פאסו מנדולה, כדי לחצות את עמק טרנטו. ביום הזה מקבלים הרוכבים טעימה נאה מהרפתקת הרכיבה שמצפה להם, כשברקע נראות כבר הפסגות הקשוחות של הדולומיטים.

בשלב זה הטיול מתמקם במלון הנעים בקאנאזיי למשך 3 לילות.

יום 3:

קנאנזיי - הרי הדולומיטים - קאנאזיי

ריכוז מעברי ההרים באיזור שבין קאנאזיי לקורטינה די-אמפצו הוא בלתי נתפס. הכבישים, שסלולים באיכות מצויינת רוב הזמן, מטפסים וצוללים הפרשי גובה של 1,000 מטרים, על מרחק של קילומטרים ספורים. פאסו סלה, פאסו גארדנה, פאסו פאלזארגו, ופאסו ג'או, וזו רק רשימה חלקית של הדרך באותו יום...

בסוף היום הזה אף אחד לא מוותר על ביקור בספא המפנק במלון.

רגליים למעלה, נוף הרי דולומיטים
אופנוע על כביש מפותל, נוף הרים, עננות

יום 4:

קנאנזיי - הרי הדולומיטים - קאנאזיי

הטריפ נמשך. אם יש פאס שהחמצנו אתמול, היום נכבוש אותו, ואת אלה שעשינו אתמול, נרכוב היום בכיוון ההפוך. בסיומו של היום הרביעי אפשר להיות רגועים: אין פאס שווה רכיבה, שלא עבר תחת צמיגנו הלוהטים....

חוזרים לעוד ערב מרגיע בספא, וכולם מגיעים לארוחת הערב עם לחיים סמוקות מאושר.

יום 5:

קאנאזיי - קאבאלזה

המרחק מקאנאזיי לקאבאלזה הוא 30 ק"מ בלבד, אך המסלול שלנו מבצע סיבוב של כ-200 קילומטרים מהנים לרכיבה באופן יוצא מגדר הרגיל. זה מתחיל בטיפוס לפאסו פדאייה, וממשיך דרומה לפארק הדולומיטים של בלונו, מונטה צ'יווטה, ופארק פאנווג'ו. הכבישים האקזוטיים שונים בתכלית מכבישי הדולומיטים הגבוהים. בין צמחייה עשירה ועמקים נסתרים, מתפתל כביש צר ושכוח אל, מרגש ומאתגר כאחד.

לסיום מקנחים ברכיבה זורמת דרך פאסו רולה המהמם, עד לחניה בעיירה קטנה קבאלזה.

אנשים יושבים לאכול, נוף הרים, ירוק
סירה כחולה באגם

יום 6:

קאבאלזה - לוברה

נפרדים מהדולומיטים, אך לא מהרכיבה המרגשת. המסלול מתחיל בכבישים פתוחים וזורמים, אשר מתעלים אותנו דרום מזרחה לכיוון אגם גארדה. בדרך עוברים מספר אגמים מקסימים כמו לאגו מולבנו, לדרו, אידרו, ועוד. לסיום רוכבים בפארק אקזוטי שמטפס לגובה 1,800 מטרים וצולל מטה אל אגם ד'איזאו, בעיירה לוברה.

יום 7:

לוברה - מילנו

גם ביום האחרון של הטיול לא מוותרים על רכיבה בכבישים צדדיים. יוצאים מלוברה אל הגבעות מצפון לעיירה ברגמו ונפרדים מאטליה בקפה אקזוטי שצופה על ההרים המושלגים מצפון. מברגמו הדרך המהירה למילנו קצרה.

gs1200 משקיף על נוף הרים

שחרר את הידיים ונשום עמוק... גם כשאתה רוכב הכי חזק, אתה צריך להרגיש כאילו אתה הרוכב על גלי הא.ק.ג. של היפיפייה הנרדמת

או

לפרטים נוספים והרשמה התקשרו