שחרר את הידיים ונשום עמוק... גם כשאתה רוכב הכי חזק, אתה צריך להרגיש כאילו אתה הרוכב על גלי הא.ק.ג. של היפיפייה הנרדמת

תעודת זהות: שרון אברהם

אופנוע משכיב, עמידת ראש על קונוס, אופנוען מאומן
אופנוע כתום בווילי בשטח בהטיה

כמה זמן על שניים?

כבר 22 שנה רק על אופנוע, לא כולל סיבובים בקטנה בתור ילד. ללא ספק רוצה להזדקן על אופנועים. מדריך רכיבה באופנוען מאומן משנת 2006. זה הבית, זאת המשפחה שנתנה, ועד היום נותנת לי מקום לגדול ולהתפתח, גם ברכיבה וגם בהדרכה.

 

למה אופנוע?

שטח זה המקום שלי. שם אני מרגיש הכי מחובר למכונה ולטבע ובעיקר לעצמי. זו הפינה השקטה שבה זה רק אני והמכונה. כלום לא חודר למחשבה ברגעים כאלה. רק הרכיבה, תכנון הקו, ותפעול חלק של האופנוע למקסימום מהירות ומינימום מאמץ.

 

כביש אהוב?

ביקשו כביש? אצלי זה שביל. פלמחים. שביל הבאמפים של פלמחים במהירות גבוהה, כזו שאם סגרת בה גז - הקידמי נטרק על הבאמפ ונגמר הטיול. אצל אנשים מסוימים זה סיוט ,אצלי זה טריפ.

 

מה בגאראז'?

את דרכי בעולם האופנועים התחלתי בשטח עם קוואסאקי KLR250. אח״כ עוד כל מיני כביש ושטח ודו״ש. אבל אף אחד מהם לא השפיע על הרכיבה שלי   כמו הונדה CR250. שנת 97, שילדת אלומיניום, ומנוע שיודע רק לפוצץ כוח דרך מצערת שעובדת באון-אוף. פול גז או פול ברקס. הוא עיצב אותי בשטח. ואז הוא מת.

האופנוע שליוה אותי במשך 11 השנים האחרונות היה ה-KTM 690SM. אופנוע מוטרף שלימד הכל; החלקות זנב, סטופי, ווילי וכל מה שאפשר לדמיין על אופנוע כזה. וממש לא מזמן גם הוא מת.

אולי זה אני ?

טיפים ומדריכים לחיים טובים יותר על שני גלגלים

טיולי אופנוען מאומן באירופה.

נטו רכיבה.

תוכנית הדרכת הרכיבה המתקדמת והמובילה בישראל

רוצים לשמוע עוד על הקורסים שלנו?