הדרכות רכיבה בכביש ובשטח - אופנוען מאומן

           

תכניות הדרכה בכביש ובשטחאימוני רכיבה ואקשן על אופנועטיולי אופנועים בחו"למדיה - כתבות, תמונות וסרטיםצוות ההדרכה

טיולים    טוסקנה

הרשמה ומחירים להדרכות רכיבה בכביש ובשטח

טיול טוסקנה למיטיבי לסת ורכיבה

 

(אזהרה: לנהנתנים בלבד!!! לא לצמחוניים! טבעוניים ישמרו נפשם!)

מדובר על 7 ימים, 6 לילות. יוצאים מרומא ומרביצים מיד 100 ק"מ אוטוסטרדה לאורך הים כדי לברוח מהעיר. רק ביום האחרון נפגוש שוב את אותה אוטוסטרדה ובזאת נגמרו הכבישים המהירים בטיול הזה!
אחרי שנחלוף על-פני העיר ממנה אנחנו בדרך כלל יוצאים במעבורת לסרדניה, נפנה לגבעות שממזרח והופ אנחנו בדרום-מערב טוסקנה!
הרכיבה ביום הזה לא מתחילה בבוקר (נוחתים ברומא, מצטיידים באופנועים ויוצאים לדרך בצהרים), אז אחרי שעה אוטוסטרדה נזדגזג בין פיתולים לעיירות קטנות עוד שעתיים שלוש עד שננחת בוילה טוסקנית ציורית ללילה הראשון. בעלת הבית מבשלת ארוחת ערב.
ביום השני ממשיכים צפונה עם אפשרות ל- 170 ק"מ או 240 ק"מ, תלוי בקצב ובחשק של הקבוצה. אנחנו נמליץ על 170 משום שהכביש נוסע כל הזמן שמאלה-ימינה-שמאלה-שמאלה-ימינה-שמאלה.. ואז עוד פעמיים שמאלה ופעם אחת ימינה. אחרי-כן זה מתחיל מהתחלה, אין ישורות.
כעבור 170 ק"מ חולפים על-פני האגריטוריסמו של סילביה אבל לא חייבים להיכנס. אפשר להרביץ עוד קצת פיתולים בסביבה אבל אם נשאיר את זה למחר, נוכל ללגום יין מול הנוף של סילבייה לפני ארוחת הערב שהיא מכינה לנו. שווה.
ביום השלישי נזריק מנת פיתולים בהתאם למנה שלקחנו יום קודם. אם עשינו קצר אתמול, נעשה ארוך היום. ביום הזה עוברים לראשונה בחבל הקיאנטי ופוגשים את גולת כותרת המשנה של הטיול – האוכל כמובן... (הכותרת הראשית היא עדיין רכיבה, לא התבלבלנו). נחלוף על האיזור בו נבלה עוד יומיים ונרכב מצפון לפירנצה לבאדיה די מוסקטה. שם נתארח אצל ריקרדו שהוא מומחה בבשר מעולה אבל לא רק.
את הלילה הרביעי והחמישי נבלה באותו מקום בקיאנטי. ביום הרביעי ננחת בוילה מפנקת לאחר יום רכיבה מהמם דרך סאן בנדטו וסאן גודנזו (תמונת GPS על האייפד), והיום החמישי יוקדש להסתובבות בשכונה של הבסיס שלנו.
יש כמה תחנות חובה כמו לדוגמא הקצב הידוע מפנזנו – דריו צ'קיני שלא רק מוכר את היצירות שלו אלא גם עושה אותן על הגריל בערב... (תמונות של המלך והויטרינה שלו). אבל יש גם קפה, גלידה ועוד מסעדות שחובה לפקוד!

 
רוכבים איתנו בפייסבוק
רוכבים איתנו ביוטיוב
רוכבים איתנו בטוויטר

בין תחנה לתחנה, נחשו מה... כן, בין 30 ל- 80 ק"מ של פיתולים על אספלט משובח. יצאת מפוצץ מהדוטורס בקסטלינה? אל חשש, אני מוביל אותך בפיתולים שיערבבו הכול היטב עד שנגיע לגלידה והקפה בכיכר של גרבה...

אחרי 2 לילות בקיאנטי צריך להתחיל לנוע חזרה דרומה. רוכבים לכיוון רומא דרך אותו חבל ארץ, אבל בדרכים שונות, עדיין בלי ישורות ונוחתים לקראת ערב בוילה טוסקנית.
ביום האחרון צריך להגיע לרומא עד הצהריים כדי להספיק את טיסת הלילה. בהתאם לרוח הנושבת בקבוצה ניתן יהיה לבחור בין עוד פיתולים לפני האוטוסטרדה, או תנועה בכבישים יותר מהירים כדי להגיע לסיבוב קצר ברומא. ממדריכי אופנוען מאומן על תצפו לסיור באתרים היסטוריים וערכי אומנות, אבל פינות קטנות לאוכל טוב ועוד הפתעות... בהחלט!
 

לפני שנניח לכם להתבשל על הרעיון מול התמונות, הרי אזהרה נוספת:
מומלץ מאוד להירשם במהלך נובמבר דצמבר שנה זו. רק רישום מוקדם יבטיח מקומות לינה בקיאנטי ובחירה כמעט חופשית של סוג האופנוע. שלא תגידו שלא הזהרנו!

 

מפגש מקדים: לפני כל טיול מתקיים מפגש במשרדי אופנוען מאומן הכולל הסברים ופרטים לגבי הטיול.

אימון מקדים: כל משתתף זכאי לאימון רכיבה בן כ- 3 שעות. למשתתפים שאינם בוגרי קורסי אופנוען ההשתתפות באימון חובה!

 

לגלריית התמונות של טיולי חו"ל

 

לפרטים נוספים: 077-3369000

   צרו קשר | מי אנחנו | קישורים

ג.פ. רכיבה מתקדמת בע"מ - סלמה 160 ת"א - טל. 077-3369000 - פקס 077-3369003 - © 2014 כל הזכויות שמורות לגידי פרדר

WEB DESIGN BY ADI  |  BUILT BY SHAI NAVEH