הדרכות רכיבה בכביש ובשטח - אופנוען מאומן

           

תכניות הדרכה בכביש ובשטחאימוני רכיבה ואקשן על אופנועטיולי אופנועים בחו"למדיה - כתבות, תמונות וסרטיםצוות ההדרכה

טיולים    סלובניה

הרשמה ומחירים להדרכות רכיבה בכביש ובשטח

טיול 'אופנוען מאומן' לסלובניה

מיקום מנצח בדרום מרכז אירופה מעניק למדינה גבולות פתוחים לארבע כיווני שמים והודות לשכנות עם איטליה, אוסטריה, קרואטיה, הונגריה והים האדריאטי, היא נהנית מערב רב של נופי פרא שכוללים בעיקר הרים וקרחונים, עמקים, נהרות צלולים וקפואים ואגמי טורקיז מדהימים.

מתוך כתבתו של שי ארז מאתר 'וואלה!':

"...השעה כבר חמש אחרי הצהריים, השמש מעטרת בזוהר את הפסגות המושלגות שמסביב והמראה קסום. השאלה היא מה עושים עכשיו - רובנו אחרי טיסה של ארבע שעות ו- 350 ק"מ, ברכב ועל אופנוע, אבל אחרי התארגנות קצרה כולם על האופנועים לסיבוב הכרות קצר עם הכלים, הנוף והכבישים המקומיים.

את מה שקורה בשלוש השעות הבאות אפשר לתאר רק במילים כמו אורגזמה מוטורית לגוף ולנשמה. סיבוב ההיכרות הקליל הופך לחוויה בלתי צפויה של רכיבה באזור ה"טרי גלב", פארק לאומי עצום שכולל כמה רכסים אלפינים שנושקים לגובה של כמעט 3,000 מטר. אנחנו מתחילים בטיפוס רכוב על המאונט גארט (2,700 מ') כשהתוואי הוא לא יותר מדרך סלולה צרה, מפותלת עד עמקי נשמתה, כשמצד אחד הר ומהצד השני פעורה תהום עצומה שהולכת ומעמיקה ככל שאנחנו עולים בגובה. מדי פעם נקרע בהר פתח של מנהרה לא מסותת שהקור בתוכה מקפיא, האספלט חלק ממי שלג שהפשירו והנוף מסביב פשוט אדיר.

קצת לפני הפסגה המושלגת הדרך חסומה ואחרי כמה דקות של מנוחה ושאיפה של אוויר פסגות צלול, אנחנו מסתובבים ועושים את הדרך למטה. בחזרה לעיירה אנחנו חוצים מעבר הרים בשם VRSIC שמתהדר ב-50 (!) סרפנטינות רצופות שכל אחת מהן משולטת במספר. הבעיה היא שהסלובנים אולי אנשים חביבים אבל לא גאונים גדולים במתמטיקה ובין כל סרפנטינה ממוספרת יש עוד כמה כאלה שלא, וכך חמישים העיקולים הופכים למשהו כמו 150 פניות רצופות בסה"כ. 450 ק"מ של רכיבה דרך שלוש מדינות מסתיימים בארוחת ערב נהדרת וקריסה על המיטה..."

אימון מקדים: כל משתתף זכאי לאימון רכיבה בן כ- 3 שעות. למשתתפים שאינם בוגרי קורסי אופנוען ההשתתפות באימון חובה!

 

לגלריית התמונות של טיולי חו"ל

 

לפרטים נוספים: 077-3369000

 
רוכבים איתנו בפייסבוק
רוכבים איתנו ביוטיוב
רוכבים איתנו בטוויטר

 

   צרו קשר | מי אנחנו | קישורים

ג.פ. רכיבה מתקדמת בע"מ - סלמה 160 ת"א - טל. 077-3369000 - פקס 077-3369003 - © 2014 כל הזכויות שמורות לגידי פרדר

WEB DESIGN BY ADI  |  BUILT BY SHAI NAVEH