הדרכות רכיבה בכביש ובשטח - אופנוען מאומן

           

תכניות הדרכה בכביש ובשטחאימוני רכיבה ואקשן על אופנועטיולי אופנועים בחו"למדיה - כתבות, תמונות וסרטיםצוות ההדרכה

טיולים

הרשמה ומחירים להדרכות רכיבה בכביש ובשטח

טיולי אופנועים בחו"ל

הרעיון הכללי הוא פשוט... לנחות בנקודת ההתחלה - שיכולה להיות ברומא או בפיזה למי שבא לרכוב בטוסקנה, או סרדיניה. או בלובליאנה למי שמפנטז על טיול בסלובניה הקסומה. תוך זמן קצר להתארגן על האופנועים, במרחק של לא יותר משעתיים רכיבה מהכביש המפותל הראשון, ומרגע היציאה מסוכנות ההשכרה אתה פשוט יכול לשחרר את הראש ולהתמכר נטו לרכיבה.
תיאמנו מלונות מראש וגם כתובות המסעדות הטובות ביותר באזור כבר בידינו. אבל המלונות והמסעדות הם רק פרט שולי בכל הסיפור. הרעיון המרכזי הוא ליהנות מחווית רכיבה איכותית ולצורך זאת בחרנו עבורך את הכבישים המפותלים והמגניבים ביותר באירופה.
על-מנת להשביח את החוויה, וכדי שכל אחד ירגיש קליל וחופשי להתמכר לרכיבה שלו - רכב הלווי שלנו נמצא כל הזמן מאחורינו, ואתה פטור מאריזה וסחיבת ציוד מיותר על האופנוע.
אבל כאן לא נגמרת החוויה, היא רק מתחילה... מסלול הרכיבה שלנו אינו פוסח על אף קטע רכיבה מהמם בסביבה. מרבית הזמן אנו מבלים על צירים הרריים ובטיפוס וירידה מ"פאסים" (מעברי הרים), או במילים אחרות: מרבית הזמן אנחנו מבלים על הצד של הצמיגים.
על מלאכת הרכיבה מנצח גידי פרדר, המקים והיוזם של אופנוען מאומן. גידי יוצא לטיול עם מטרה אחת ויחידה: להבטיח שכל אחד מהרוכבים יפיק את המקסימום מהחוויה. זה מתחיל כבר בארץ, בייעוץ בבחירת האופנוע, ממשיך באימון רכיבה לטובת היכרות הדדית ואבחון רמת הרכיבה של המשתתפים, והשיא כמובן הוא בהדרכת הרכיבה תוך כדי הטיול.

טיולי אופנועים בחו"לההדרכה מתרחשת כל יום, לאורך כל היום. היא אינה גוזלת זמן רב ואינה יוצרת עיכובים מנהלתיים. הרעיון הוא לא להכביד על הקבוצה יתר על המידה מצד אחד, אך לעשות את כל המאמצים האפשריים להעצים את חווית הרכיבה מצד שני. אין פרט שאינו מובא לתשומת לב הרוכבים. החל מסקירה קצרה של הצירים, וכלה ברכיבה מודרכת ועקיבה אחרי הקו הנכון בפניות. גידי מקפיד לשנות מיקום במהלך הרכיבה, רואה כל רוכב ורוכב ומשתדל להתייחס אישית לכל אחד ואחד. מיום ליום חווית הרכיבה הולכת ומתעצמת, וכל אחד מהרוכבים, ללא יוצא מן הכלל, מדווח על שיפור אדיר שחל בו מרגע היציאה ועד לסיום. גידי הפך את הטיול לאמנות, ובכך הצליח לייחד את טיולי אופנוען מאומן מכל האפשרויות האחרות.
 

אתה מוזמן לשטוף את העיניים בגלריית התמונות באתר שלנו, להתרשם מהנופים המדהימים והכבישים המאתגרים. לאחר מכן, כל שנותר לעשות הוא ליצור עמנו קשר...

 
רוכבים איתנו בפייסבוק
רוכבים איתנו ביוטיוב
רוכבים איתנו בטוויטר

לפרטים ספציפיים אודות הטיולים - טיול לסרדיניה      טיול לטוסקנה      טיול לסלובניה

   צרו קשר | מי אנחנו | קישורים

ג.פ. רכיבה מתקדמת בע"מ - סלמה 160 ת"א - טל. 077-3369000 - פקס 077-3369003 - © 2014 כל הזכויות שמורות לגידי פרדר

WEB DESIGN BY ADI  |  BUILT BY SHAI NAVEH