הדרכות רכיבה בכביש ובשטח - אופנוען מאומן

           

תכניות הדרכה בכביש ובשטחאימוני רכיבה ואקשן על אופנועטיולי אופנועים בחו"למדיה - כתבות, תמונות וסרטיםצוות ההדרכה

אימוןואקשן

הרשמה ומחירים להדרכות רכיבה בכביש ובשטח

האקשן שברכיבה הוא ללא ספק מטרה משותפת לנו ולכל הרוכבים. בעמוד זה תמצאו פעילויות שחלקן מיועדות לבוגרי קורסים וחלקן פתוח גם לקהל הרחב.

אימוני רכיבה

שליטה באופנוע נדרשת לא רק ברכיבה ספורטיבית, אלא גם ובעיקר בתנועה היומיומית. שם, על הכביש המהיר ובתנועה העירונית, נדרשת היכולת האמיתית להניח את האופנוע בדיוק במקום הנכון, בזמן הנכון ובמצב הנכון, כדי להבטיח המשך תנועה בטוחה.

על-פי תפיסתנו השליטה המוחלטת באופנוע היא המטרה, והשגתה תלויה כולה בך!

קורסי אמנות הרכיבה נועדו להדריך, ללמד וכמובן לאמן. אך כפי שנוכח כל אחד במהלך ההדרכה, קשה להשיג שליטה גבוהה באופנוע, וקשה שבעתיים להפוך אותה לטבע שני. שליטה מוחלטת באופנוע היא אותה התחושה של שליטה מוחלטת בגוף שלנו -  צפי מראש של העוצמות הנדרשות והיכולת להפעיל אותן בתזמון נכון ודיוק, על-פי דרישה וללא היסוס.

שליטה בגוף שלנו היא עניין של אימון מקצועי, תוך ביצוע רב של חזרות. מסלולי הכשרה בצבא, שנועדו להקנות רמת מיומנת עילאית, נמשכים שנה וגם שנתיים. לא לחינם העוסקים באמנויות לחימה מקדישים לכך חיים שלמים של התקדמות עקב בצד אגודל. רכיבה על אופנוע/קטנוע, דורשת בדיוק את אותה רמה של מיומנות.

במקרה שלנו, האימון הרבה יותר קל ומהנה לביצוע: צריך פשוט לבוא לרכב.

צוות אופנוען מאומן רוצה להציע לך הזדמנות מצוינת - להתאמן כמו שצריך תחת עינם הפקוחה של המדריכים. בוא לכמה שעות של כיף, תביא גם את האופנוע, ותן לחבורת המצוינים שלנו לנהל אותך על מסלול שליטה כייפי.

אימונים אישיים

במקביל לאימונים הנערכים דרך קבע לקבוצות, יכול כל אחד להצמיד לעצמו מדריך אישי. המדריך ממוקד בך במהלך כל האימון, ויקדם אותך, בקצב שלך, אל המטרות שלך....

אם חשקה נפשך באקשן קצת יותר מרגש, תוכל לצאת לכביש עם מדריך צמוד, אשר ילמד את אמנות הרכיבה בכביש - יום כיף שייקח אותך עוד צעד משמעותי לקראת רכיבה בטוחה ומהנה בכביש. אם שאלת את עצמך לא פעם איך "לוקחים" פניות עיוורות, כיצד בכלל מתכננים קו תנועה בפניה, והאם ניתן להבטיח את היציאה ממנה בשלום, לנו יש את התשובה.

 
רוכבים איתנו בפייסבוק
רוכבים איתנו ביוטיוב
רוכבים איתנו בטוויטר

אימונים ספורטיביים

אנחנו מאמינים שלא צריך לקחת את החיים ברצינות כל הזמן. כן, אנו מאמינים כי, מדי פעם, צריך לקחת פסק זמן מכל בילבול המוח הזה של רכיבה נכונה, ולהתמכר לאקשן והפאן שברכיבת ספורטיבית אתה והאופנוע, כשהמנוע מנגן סימפונייה של גלי זיזים ושסתומים.

הרשה לנו להזמין אותך - בין אם אתה בוגר אחד הקורסים שלנו, ובין אם לא, בין אם יש לך סופרמוטו או אופנוע ספורט - לאימון רכיבה ספורטיבי. אבל לא סתם אימון, אלא אימון מודרך, שהרי יודעת כל אם עבריה, שגם להתאמן צריך לדעת.

האימונים הספורטביים מתקיימים בארץ ובחו"ל. בארץ משולבת מכונת ההשכבות שלנו, ה-Lean Machine המפורסם.  בחו"ל נהנים הרוכבים שלנו מטעימה של חוויית הרכיבה הספורטיבית האולטימטיבית – רכיבה על מסלול מירוצים בין-לאומי, על אופנועים חדישים ומתוחזקים להפליא. ההדרכה מתקיימת בעברית ובשיתוף עם מדריכים זרים.

   צרו קשר | מי אנחנו | קישורים

ג.פ. רכיבה מתקדמת בע"מ - סלמה 160 ת"א - טל. 077-3369000 - פקס 077-3369003 - © 2014 כל הזכויות שמורות לגידי פרדר

WEB DESIGN BY ADI  |  BUILT BY SHAI NAVEH