הדרכות רכיבה בכביש ובשטח - אופנוען מאומן

           

תכניות הדרכה בכביש ובשטחאימוני רכיבה ואקשן על אופנועטיולי אופנועים בחו"למדיה - כתבות, תמונות וסרטיםצוות ההדרכה

מדיה    חדשות כתבותוטיפים

הרשמה ומחירים להדרכות רכיבה בכביש ובשטח

אז מה המטרה פה בעצם? / שי נוה


במהלך הרכיבה אנחנו טרודים בהרבה עניינים. חלקם קשורים לצרות בבית, או למצב המינוס בבנק, או למקום העבודה. כשהראש שלנו מתפנה מעניינים אלה ואנחנו מתחילים לחשוב על הרכיבה עולה הרבה פעמים השאלה, "האם אני יכול לרכב מהר יותר?"

ובכן, התשובה היא כן, אבל החוכמה פה היא לא לפתוח את המצערת ולייצר יותר מהירות באופן מיידי. אם זה המצב, אז הזמן שלנו על הכביש בכל קטע נתון מתקצר והכל קורה מהר יותר. ואם זה המצב, אז אין לנו מספיק מרחב תנועה להגיב למצבים שבמהירות נמוכה יותר היינו מצליחים להמנע מהם בכלל. מסקנה - אם אנחנו מחליטים פשוט להגביר מהירות, בכך אנחנו מדלגים לגמרי על הדברים החשובים באמת.

אם אנחנו רוצים באמת לרכב מהר יותר, הדבר הראשון שאנחנו צריכים לעשות הוא להוציא מהראש את המהירות כמטרה. נשמע מוזר, אבל רק כך נוכל לפנות מקום במוח לטכניקות הרכיבה שלמדנו וליישם אותן באמת. שימו לב - אם העיניים שלנו עובדות נכון והראייה המרחבית שלנו מתפקדת נכון, אז המהירות שלנו עלתה בלי שנשים לב. אם הקפדנו לשחרר את הכידון כמה שיותר וחזרנו לגז מוקדם ככל האפשר, אז המהירות שלנו עלתה בלי שנשים לב.

כל הרעיון בלרכב מהר, הוא ראשית לרכב נכון. המהירות, כמותה גם זווית ההטייה, הן לעולם לא מטרה אלא תוצר לוואי של רכיבה נכונה. ככל שנתמיד לתרגל את הטכניקות הנכונות במהלך הרכיבה, כן הן יוטמעו בראש ובשרירים שלנו עד שנגיע למצב בו אנחנו בכלל לא חושבים עליהן. וזו הדרך הנכונה והבטוחה להעלות את קצב הרכיבה מבלי לפגוע בבטיחות.

 
רוכבים איתנו בפייסבוק
רוכבים איתנו ביוטיוב
רוכבים איתנו בטוויטר

   צרו קשר | מי אנחנו | קישורים

ג.פ. רכיבה מתקדמת בע"מ - סלמה 160 ת"א - טל. 077-3369000 - פקס 077-3369003 - © 2014 כל הזכויות שמורות לגידי פרדר

WEB DESIGN BY ADI  |  BUILT BY SHAI NAVEH