הדרכות רכיבה בכביש ובשטח - אופנוען מאומן

           

תכניות הדרכה בכביש ובשטחאימוני רכיבה ואקשן על אופנועטיולי אופנועים בחו"למדיה - כתבות, תמונות וסרטיםצוות ההדרכה

מדיה    חדשות כתבותוטיפים

הרשמה ומחירים להדרכות רכיבה בכביש ובשטח

אסימונים נופלים / שי נוה


במהלך אחד מאימוני המסלול שלנו בכוכב יאיר בחודש שעבר, החלטתי לעלות על המסלול ולרכב קצת כדי לנקות את הראש. כרגיל, כמו כל סשן רכיבה, התחלתי לאט כדי לחמם את הצמיגים ולחמם את המוח. המבט עובד על האלמנטים השונים במסלול ומחפש את הגז ביציאה מכל פניה. הכידון משוחרר. הגז פתוח זמן רב ככל האפשר.

ככל שהקצב עלה, מצאתי את עצמי נכנס עמוק יותר ויותר ל-"ZONE", אותו מצב מנטלי שבו המכונה והרוכב זורמים ביחד לאורך כל המסלול. ושם, אחרי 10 דקות של רכיבה מאומצת פיזית ומנטלית, אחרי שימוש בכל הטכניקות שעומדות לרשותי וכל מה שלמדתי עד היום, שם נפל לי אסימון לגבי אחד האלמנטים במסלול. אותו אלמנט לא ממש חשוב... מה שחשוב זה העובדה שתמיד יש מה ללמוד, וזה מביא אותי לשני עניינים:

1. אנחנו כרוכבים חייבים להפנים לחלוטין שהלמידה הנה תהליך שאורכו לא ידוע. תהליך זה תלוי בהרבה גורמים, החל מגילנו, דרך כושרינו המנטלי והפיזי ועד לכמות הזמן שאנו מבלים על האופנוע. כדי שדבר חדש שלמדנו ייקלט אצלנו במלואו, צריך לבצעו הרבה פעמים וזה לוקח זמן. פשוט אין דרך לעקוף את זה.

2. כדי להבין לחלוטין את הסעיף הקודם, אנחנו חייבים להודות בפני עצמנו שאנחנו מוכנים ללמוד דברים חדשים, כל הזמן. אם אנחנו מצליחים בזה, שום דבר לא יכול לעצור אותנו.

בכל מקרה - תמיד זכרו לתת לעצמכם קרדיט כשמשהו מצליח לכם כפי שתכננתם, ובאותה מידה להודות בפני עצמכם כשמשהו לא...

 
רוכבים איתנו בפייסבוק
רוכבים איתנו ביוטיוב
רוכבים איתנו בטוויטר

   צרו קשר | מי אנחנו | קישורים

ג.פ. רכיבה מתקדמת בע"מ - סלמה 160 ת"א - טל. 077-3369000 - פקס 077-3369003 - © 2014 כל הזכויות שמורות לגידי פרדר

WEB DESIGN BY ADI  |  BUILT BY SHAI NAVEH