הדרכות רכיבה בכביש ובשטח - אופנוען מאומן

           

תכניות הדרכה בכביש ובשטחאימוני רכיבה ואקשן על אופנועטיולי אופנועים בחו"למדיה - כתבות, תמונות וסרטיםצוות ההדרכה

מדיה    חדשות כתבותוטיפים

הרשמה ומחירים להדרכות רכיבה בכביש ובשטח

אז מה שלום הרכיבה שלנו? / שי נוה


אחד המשפטים שאנו נוהגים לומר בסוף כל קורס, הוא שהקורס האמיתי מתחיל למחרת. אז תרשו לנו לרגע לשאול – מה שלום המחרת שלכם? יד על הלב, האם באמת הקדשתם תשומת לב ללמידה בדרך הביתה או לעבודה? זה בסדר, גם אם לא, אל תרגישו רע. אנחנו יצורים של הרגלים, והרגלים קשה לשנות. כמשל, אם הייתי מחליף לכם את הטלוויזיה בסלון למסך ענק עם היי-דפינישן, הייתם חוזרים לטלוויזיה הישנה רק בגלל שאתם לא מסתדרים עם השלט החדש והמסובך? כמובן שהתשובה היא לא, כי אתם מיד רואים בעיניים את האיכות שבמסך החדש, אז אתם משתכנעים ששווה ללמוד לתפעל את השלט החדש.

חברים, ברכיבה נכונה יש איכות. אמנם לא רואים אותה בעיניים כמו בדוגמא למעלה, אבל היא שם והיא רק מחכה שתחוו אותה. לזרום בקלילות עם אופנוע כבד בתוך התנועה בלי להתאמץ, לשייט בכביש מפותל בבטחון מלא ולא לרצות שהוא ייגמר, פשוט לרצות לרכב כל הזמן. האיכות הזו עושה דבר מופלא – היא דואגת שהרכיבה תטען אותנו באנרגיה ובכיף, ולא תרוקן אותה ותתיש אותנו.

כדי להתחבר לאיכות הזו, אנחנו מזמינים אתכם לאימוני המסלול הנערכים אצלנו מדי שבוע. ואגב, המילה "מסלול" לא צריכה להפחיד אף אחד – זה בסך הכל קטע כביש מפותל של 800 מטרים שבו אף אוטובוס לא יחתוך אתכם, ואף רכב לא יבלום לכם מול העיניים. זה מקום בו תוכלו לשחרר את הראש, להנות ולרדת מהאופנוע עם חיוך. שוב.

 
רוכבים איתנו בפייסבוק
רוכבים איתנו ביוטיוב
רוכבים איתנו בטוויטר

   צרו קשר | מי אנחנו | קישורים

ג.פ. רכיבה מתקדמת בע"מ - סלמה 160 ת"א - טל. 077-3369000 - פקס 077-3369003 - © 2014 כל הזכויות שמורות לגידי פרדר

WEB DESIGN BY ADI  |  BUILT BY SHAI NAVEH