הדרכות רכיבה בכביש ובשטח - אופנוען מאומן

           

תכניות הדרכה בכביש ובשטחאימוני רכיבה ואקשן על אופנועטיולי אופנועים בחו"למדיה - כתבות, תמונות וסרטיםצוות ההדרכה

מדיה    חדשות כתבותוטיפים

הרשמה ומחירים להדרכות רכיבה בכביש ובשטח

על אופנוענים וסרדינים / שי נוה


אנחנו חיים בג'ונגל. איך שלא נסובב את זה ומאיזה כיוון שלא נסתכל על זה, אנחנו כרוכבים חשופים ופגיעים על הכביש, מה שהופך אותנו לחיה החלשה ביותר בג'ונגל הזה. לפני שאנחנו שולפים ציפורניים ונכנסים למוד התגוננות, בואו נבין את שורש הבעיה כדי שנוכל לשמור על עצמנו יותר טוב, וחשוב לא פחות, נישאר רגועים על האופנוע.

חברים יקרים, זה אולי ישמע לכם מופרך ומפתיע, אבל הנהגים סביבנו לא רוצים להרוג אותנו. אף נהג לא יוצא בבוקר מביתו עם כוונה ברורה לחסל אופנוען. לנו כרוכבים נורא קל להתרגז על הנהגים כשהם חותכים אותנו, כי האינסטינקט שלנו מיד מכניס אותנו למוד כאסח בראש, מוד של כעס ורצון "להחזיר" לאותו נהג. בסופו של דבר אנחנו איבדנו את שלוותנו והנהג בכלל לא מבין מה הוא עשה לא בסדר. שום דבר טוב לא ייצא מזה...

ובכן, יש גם דרך אחרת להסתכל על העניין. הצדק על הכביש חייב לפנות את מקומו לחוכמה. במקום להתרגז, כדאי שנזכור שאנחנו זזים על הכביש הרבה יותר מהר מנהגי המכוניות. לאו דווקא במהירות הנסיעה, אלא גם לרוחב הכביש בין הנתיבים. אותם סרדינים היושבים בתוך קופסאות השימורים שלהם על הכביש רגילים לקצב ניהול נתונים הרבה יותר איטי משלנו, ולכן כשנהג חותך אתכם ולאחר מכן אומר שהוא לא ראה אתכם באים, תאמינו או לא, זה פשוט נכון. אנחנו יכולים להמשיך להאשים את כולם, אבל אנחנו בסוף נתבאס מהרכיבה. למה זה טוב?

שחררו. תבינו שאנחנו זריזים והשאר לא. תבינו שבאחריותנו למצוא את הדרך עם מינימום חיכוכים בינינו לבין הסרדינים. כל שניה שבה לא נתרגז, נוכל להמשיך להנות מרכיבה על אופנוע. אל תתנו לאף אחד לקחת לכם את הכיף הזה.

 
רוכבים איתנו בפייסבוק
רוכבים איתנו ביוטיוב
רוכבים איתנו בטוויטר

   צרו קשר | מי אנחנו | קישורים

ג.פ. רכיבה מתקדמת בע"מ - סלמה 160 ת"א - טל. 077-3369000 - פקס 077-3369003 - © 2014 כל הזכויות שמורות לגידי פרדר

WEB DESIGN BY ADI  |  BUILT BY SHAI NAVEH