הדרכות רכיבה בכביש ובשטח - אופנוען מאומן

           

תכניות הדרכה בכביש ובשטחאימוני רכיבה ואקשן על אופנועטיולי אופנועים בחו"למדיה - כתבות, תמונות וסרטיםצוות ההדרכה

מדיה    חדשות כתבותוטיפים

הרשמה ומחירים להדרכות רכיבה בכביש ובשטח

תעשו לעצמכם טוב / שי נוה


מגוון האופנועים המוצעים כיום למכירה הוא עצום. ישנם אופנועי קצה סופר-ספורטיביים, ישנם אופנועים ספורטיביים למחצה שיותר קל להסתדר איתם ביום-יום, ישנם אופנועי תיור נוחים הבנויים למרחקים ארוכים ועוד הרבה סוגים, דגמים וקטגוריות. האם אתם רוכבים על האופנוע הנכון עבורכם?

אחרי שעברתם קורסים והבנתם מה המכונה שלכם רוצה, בהחלט ייתכן שתגלו שזה לא נוח כמו שחשבתם. הדוגמא הקלאסית מתייחסת לאופנוע ספורט בו, כדי לשחרר את הכידון, אנו חייבים לרכון נמוך ולהתאמץ כל הזמן עם שרירי הרגליים והבטן. ובכן, לא חייבים לסבול...

הגדולה של הרכיבה הנכונה שלמדתם טמונה בעובדה שהיא עובדת על כל אופנוע. החל מקטנוע ישן וחבוט, דרך אופנועי ספורט מושחזים ועד לקאסטומים עתירי נפח. אם לא נוח לכם על האופנוע שלכם, יהיה לכם יותר קל לחזור להרגלים הישנים ולנעול את הגב ואת הידיים. את זה אנחנו כמובן לא רוצים, אז אנו ממליצים בחום לעשות אחד משני דברים:
- כוונו את מיקום הכידון והמנופים שעליו כדי לעשות לכם את החיים קלים יותר. כן, זה אפשרי ממש כמו כיוון ההגה באוטו רק שרובנו לא מודעים לכך. נשמח לעזור לכם בעניין.

- "להחליף אופנוע" הן לא מילים גסות. אין דבר טוב יותר ללימוד הרכיבה, העשרת הנסיון וצבירת חוויות על דו-גלגלי כמו לנסות אופנועים מסוגים אחרים.

באופן טבעי אתם עלולים להרתע מהאופציה השניה, אבל תאמינו לנו שברגע שהפנמתם את הטכניקות הבסיסיות של הרכיבה, אין אופנוע שלא תוכלו להנות איתו. חוץ מזה, קניית אופנוע היא לא חתונה קתולית. תמיד אפשר למכור ולעבור הלאה עד שנמצא את האופנוע הנכון עבורנו, זה שמאפשר לנו את המקסימום פאן בכל מקום. ויש כזה לכל אחד מאיתנו. רק צריך למצוא אותו...

 
רוכבים איתנו בפייסבוק
רוכבים איתנו ביוטיוב
רוכבים איתנו בטוויטר

 

 

 

   צרו קשר | מי אנחנו | קישורים

ג.פ. רכיבה מתקדמת בע"מ - סלמה 160 ת"א - טל. 077-3369000 - פקס 077-3369003 - © 2014 כל הזכויות שמורות לגידי פרדר

WEB DESIGN BY ADI  |  BUILT BY SHAI NAVEH