תכניות הדרכה בכביש ובשטחאימוני רכיבה ואקשן על אופנועטיולי אופנועים בחו"למדיה - כתבות, תמונות וסרטיםצוות ההדרכה

מיאנחנו

אופנוען מאומן הוא מרכז הדרכה בבעלות פרטית העוסק בהדרכת רכיבה מעשית על אופנועים. ההדרכה מיועדת לבעלי רשיון ומטרתה להקנות לרוכב ידע ושליטה ברזי תורת הרכיבה הנכונה. המרכז החל את דרכו המקצועית בשנת 1998 תחת השם "המרכז הישאלי לרכיבה בטיחותית" ובשנת 2001 שינה את שמו ל-"אופנוען מאומן". במהלך תקופה זו הכשיר המרכז למעלה מ- 8000 רוכבים, מתוכם כ- 2800 רוכבי משטרת ישראל אשר עברו הכשרה ברכיבה מבצעית. לקוחות מוסדיים נוספים של המרכז הם בוחני משרד הרישוי, משרד הביטחון, המשטרה הצבאית, ארגון זק"א, ארגון "הצלה". בשנת 2003 התפשטה פעילות המרכז מעבר לגבולות המדינה. במסגרת פעילות זו הכשיר המרכז יחידות משטרה מיוחדות, רכובות על אופנועים, באפריקה ובמזרח אירופה.

כיום מתמחה המרכז בהדרכות על כל סוגי הרכב הדו-גלגלי - קטנועים, אופנועי כביש, אופנועי שטח וטרקטורונים. בנוסף לתכניות הקיימות מוצעות גם הדרכות אישיות (אחד על אחד) והדרכות מיוחדות "הנתפרות" בהתאם לדרישות הלקוח וצרכיו.

בראש אופנוען מאומן עומד גידי פרדר, לשעבר עורך מגזין "מוטו" ומבכירי הרוכבים בישראל. לצידו עומד צוות קבוע של 8 מדריכים מיומנים ומקצועיים. כל מדריכי המרכז עברו מסלול הכשרה ייחודי בהנחיית גידי פרדר.

לפרטים נוספים - ניתן להתקשר למשרדינו בטלפון 077-3369000

לטופס משוב על קורסים שהשתתפתם בהם לחצו כאן

 

   צרו קשר | מי אנחנו | קישורים

ג.פ. רכיבה מתקדמת בע"מ - סלמה 160 ת"א - טל. 077-3369000 - פקס 077-3369003 - © 2014 כל הזכויות שמורות לגידי פרדר

WEB DESIGN BY ADI  |  BUILT BY SHAI NAVEH